پاورپوینت روابط مالی بین کارفرما و مشاور

پاورپوینت روابط مالی بین کارفرما و مشاور

پاورپوینت روابط مالی بین کارفرما و مشاور

 

 

 

 

 

 

کارفرما

شخصی حقوقی است که قرارداد را امضا می کند و انجام خدمات موضوع قرارداد را به مهندس مشاور واگذار می نماید.جانشینان قانونی و نمایندگان مجاز کارفرما،در حکم کارفرما هستند.

 

مدیر طرح

شخصیتی حقوقی است که تمام یا بخشی از اختیارهای قابل واگذاری کارفرما،با عنوان مدیریت طرح،به وی واگذار می شود

 

مهندس مشاور

طرف دیگر امضا کننده قرارداد است،که انجام خدمات موضوع قرارداد را تعهد می کند.جانشینان قانونی و نمایندگان مجاز مهندس مشاور در حکم مهندس مشاور هستند.

نحوه پرداخت حق الزحمه

کارفرما موظف است ظرف مدت 15 روز پس از دریافت صورت حساب، آن را مورد بررسی قرار دهد و پس از کسر کسور قانونی و قراردادی،ضمن ارسال یک نسخه از صورت حساب تایید شده همراه با مستندات مربوط برای مهندس مشاور،حق الزحمه را پرداخت کند.

 

پیش پرداخت

به در خواست مشاور ،کارفرما 20 % از مبلغ اولیه حق الزحمه هر مرحله از خدمات موضوع قرارداد را به عنوان پیش پرداخت،پس از ابلاغ همان مرحله،بدون کسر کسور قانونی در مقابل در سفته یا هر گونه تضمین دیگر،به مشاور پرداخت کند.

متن بالا فقط قسمتی از اسلایدهای  پاورپوینت میباشد، بعد از پرداخت آنلاین ، نسخه کامل فایل را دانلود نمایید 

تعداد اسلاید : 15
فرمت: پاورپوینت با قابلیت ویرایش

 

فروشگاه ما زیر مجموعه سایت filesell می باشد  که  دارای نماد اعتماد الکترونیکی  دو ستاره  وثبت شده در سامانه ساماندهی می باشد ( از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد) بنابراین میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاه های امن بانکی  نمایید

در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی ویا ایمیل سایت مشکل خود را اعلام بفرمایید

در صورت نارضایتی ازفایل میتوانید مبلغ خود را پس بگیرید

با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط برخی از بانکها در خریدهایی با مبالغ کمتر از 5000 تومان مانند بانک ملی و ...،خواهشمند است جهت انجام این قبیل خریدها از کارتهای سایر بانکهای بدون محدودیت مبلغ استفاده فرمایید

امکان 10 بار دانلود با یک پرداخت در 5 روز اینده وجود دارد

 


اینجا هم مشاهده کنید